Пицерија Немо: И во празничниот период кој следи, уживајте во највкусната храна во градот!

Пицерија Немо продолжува со својата работа и за време на празничниот период кој следи.Како што беше одлучено со новите мерки кои се однесуваат на Ковид-пандемијата, од денес, петок, 18.12.2020, па се до 21.01.2021, угостителските објекти со гости ќе работаат до 18 часот. Тоа знчи дека од 09 до 18 часот секој ден може да уживате во топлиот амбие

Прочитај повеќе

Време е на визити и домашни слави - уживајте во најслатките домашни изработки

Започнаа домашните празници, слави, а родендени се прославуваат во текот на целата година. Вашите специјални моменти зачинете ги со највкусни торти и визитарски колачи, изработени од вредните раце на охриѓанката Лиле Велјановска, која ќе придонесе да уживате во најслатки задоволства. Почувствувајте го вкусот на домашните изработки кои изобилуваат

Прочитај повеќе

Пицерија Немо – вистинско место за незаборавни роденденски забави!

Најубавите роденденски забави за вашите најмили направете ги незаборавни во Пицерија Немо!Пицерија Немо е местото каде ќе ги вкусите најубавите пици подготвени во фурна на дрва, највкусните пилешки крилца, повеќе видови тестенини, салати и палачинки – сето тоа во најтопол амбиент кој ќе ги исполни вашите незаборавни мигови. Не двоумете се и вкусе

Прочитај повеќе