Највкусните роденденски забави за вашите најмили и најмали закажете ги во Пицерија Немо!

 Во срцето на Охрид, вкусете ја најубавата храна од италијанската и домашна кујна подготвена со многу љубов и внимание. Највкусни пици печени во фурна на дрва, тестенини, салати и други специјалитети, за задоволување на  сечиј вкус!

Задоволствата се многу, а адресата единствена – Пицерија Немо!Ул.Цар Самоил бр.3  - Охрид.

И најважно од се – за вашите најмали и најмили – Пицерија Немо организира роденденски забави со мнооогууу попусти! Не двоумете се, закажете – 071/231-079