Пицерија Немо со одлична предпролетна понуда!!!

 Местото кое добро го знаете, храната во која вие уживате - Пицерија Немо, секогаш со одлични понуди за своите потрошувачи! 

Најновата понуда е всушност предпролетна акција со многу поволности за клиентите.

Со секоја порачка за носење што може да ја направите со јавување на еден од телефонските броеви на пицеријата (071 231 079 или 046 253 355) повисока од 460, денари, добивате гратис порција палачинки и бесплатна достава до вашиот дом! Искористете го овој период и насладувајте се со највкусните пици, салати, тестенини и сезонскиот хит - пастрмајлија - со пилешко или свинско месо, по ваш избор! 

Не пропуштајте го ова уживање во топлината на вашиот дом и вкусот на нашата храна - порачуваат од Пицерија Немо! 

Пицеријата се наоѓа во центарот на Охрид, на улица "Цар Самоил" број 3.