Пицерија Немо - вистинско место за незаборавни роденденски забави

 Најубавите роденденски забави за вашите најмили направете ги незаборавни во Пицерија Немо!

 Пицерија Немо е местото каде ќе ги вкусите најубавите пици подготвени во фурна на дрва, највкусните пилешки крилца, повеќе видови тестенини, салати и палачинки – сето тоа во најтопол амбиент кој ќе ги исполни вашите незаборавни мигови.

 Зимскиот период во Немо не поминува без највкусната пастрмајлија, која исто така се подготвува во фурна на дрва.
  Подгответе им на вашите најмили мигови за паметење - закажете роденденска забава со специјални цени и попусти! 

 Не двоумете се и вкусете се што ви нудиме ние – Пицерја Немо – највкусната храна во градот!

Ул. Цар Самоил бр.3

Телефон за информации и резервации: 071/ 231 – 079