Пицерија Немо – вистинско место за незаборавни роденденски забави!

 Најубавите роденденски забави за вашите најмили направете ги незаборавни во Пицерија Немо!

Пицерија Немо е местото каде ќе ги вкусите најубавите пици подготвени во фурна на дрва, највкусните пилешки крилца, повеќе видови тестенини, салати и палачинки – сето тоа во најтопол амбиент кој ќе ги исполни вашите незаборавни мигови. Не двоумете се и вкусете се што ви нудиме ние – Пицерја Немо – највкусната храна во градот!

Ул. Цар Самоил бр.3

Телефон за информации и резервации: 071/ 231 – 079