За верниците кои го почитуваат Велигденскиот пост, посно мени во Пицерија Немо!

За време не Велигденските пости пицерија Немо излегува во пресрет на верниците кои постат. Покрај вообичаеното мени нудиме и посни пици, тестенини, салати.. секогаш свежо приготвена храна, сервирана со внимание и љубов за нашите конзументи.. Ваше е да не посетите, и да уживате во вкусот и удобноста што ја нудиме – порачуваат од пицерија Немо!Не

Прочитај повеќе

Пробајте ја највкусната пастрмајлија во Охрид! (комерцијална содржина)

Пицерија Немо – секогаш на ваша страна!Искористете го зимскиот период и уживајте во вкусот на оригиналната пастрмајлија во Пицерија Немо и тоа по специјална цена – само 160, денари! Оној кој пробал – знае!Пицерија Немо Ве очекува! Вкусете грст задоволства, наградете ги вашите сетила! Одбраната храна е почеток на секое уживање... Пицерија Немо

Прочитај повеќе

Привремена тетоважа на веѓите без болка (комерцијална содржина)

Веѓите се сметаат за една од најистакнатите карактеристики или украси на лицето, бидејќи имаат витална улога во давање на нова дефиниција на нашето лице. Затоа секоја жена сака совршена форма на веѓи како и погусти,полни веѓи.

Прочитај повеќе

Категории

Популарни статии

Најнови статии

Архива