Пицерија Немо – вистинско место за незаборавни роденденски забави!

Најубавите роденденски забави за вашите најмили направете ги незаборавни во Пицерија Немо!Пицерија Немо е местото каде ќе ги вкусите најубавите пици подготвени во фурна на дрва, највкусните пилешки крилца, повеќе видови тестенини, салати и палачинки – сето тоа во најтопол амбиент кој ќе ги исполни вашите незаборавни мигови. Не двоумете се и вкусе

Прочитај повеќе

Пицерија Немо има потреба од помошник во кујна!

Пицерија Немо вработува помошник/чка во кујна на неопределено време, со или без работно искуство. Заинтересираните кандидати повеќе информации може да добијат на 071/ 231-071 или да се обратат директно во пицеријата на ул.`Цар Самоил` бр.3.

Прочитај повеќе

Copper Art Dani од синоќа на нова локација (фото-галерија)

Охриѓанката Данче Наумоска, која веќе 18 години го негува занаетот на изработка на рељефни слики, од синоќа својата уметност ќе ја претставува и нуди на посетителите во уште еден простор – во близина на фонтаната кај стариот Чинар.Данче Наумоска изработува уникатни рељефни слики, но и друг вид украси и парчиња накит, во кои секој клиент може да п

Прочитај повеќе

Категории

Популарни статии

Најнови статии

Архива