Пицерија Немо со одлична предпролетна понуда!!!

http://www.ohridmagazine.com/blog-statija/92760/so-segashnoto-tempo-na-vakcinacija-za-imunitet-na-globalno-nivo-kje-bidat-potrebni-67-godini

Прочитај повеќе

Пицерија Немо: И во празничниот период кој следи, уживајте во највкусната храна во градот!

Пицерија Немо продолжува со својата работа и за време на празничниот период кој следи.Како што беше одлучено со новите мерки кои се однесуваат на Ковид-пандемијата, од денес, петок, 18.12.2020, па се до 21.01.2021, угостителските објекти со гости ќе работаат до 18 часот. Тоа знчи дека од 09 до 18 часот секој ден може да уживате во топлиот амбие

Прочитај повеќе

Време е на визити и домашни слави - уживајте во најслатките домашни изработки

Започнаа домашните празници, слави, а родендени се прославуваат во текот на целата година. Вашите специјални моменти зачинете ги со највкусни торти и визитарски колачи, изработени од вредните раце на охриѓанката Лиле Велјановска, која ќе придонесе да уживате во најслатки задоволства. Почувствувајте го вкусот на домашните изработки кои изобилуваат

Прочитај повеќе

Категории

Популарни статии

Најнови статии

Архива